Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маслинка восок (топол) DEPILEVE 1кг.

Цена: 800 ден

Најавете се за салонска цена

за подмладување и регенерација на сува кожа (маслена структура)

SKU: 6102 Category: Tags: , ,

Збогатен со маслиново масло. Маслената структура прави да може да се
нанесува во многу тенки слоеви. Средно време на сушење. Совршен за сува кожа,
благодарение на нутритивните, омекнувачки антиоксидантни својства.

Тип на влакно: средни и груби влакна.
Тип на кожа: чувствителна и нормална.
Зони: пазуви, бикини, грб.

2 пакувања од 500 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top