Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хлорофил восок во зрна (топол) DEPILEVE 1кг.

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

меко влечење и благопријатното чувство по депилацијата

SKU: 6103 Категорија Ознаки: , ,

Уживајте во свежината и благопријатното чувство по депилацијата.
Подолгото време на сушење, овозможува меко влечење, идеално за нормално и грубо влакно.

Тип на влакно: средно и грубо.
Тип на кожа: нормална.
Зони: раце, нозе, грб.

Пакување во вреќичка: 1кг.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top