Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Роза восок (топол) DEPILEVE 1кг.

Цена: 840 ден

Најавете се за салонска цена

лесен е за нанесување и влечење (брзо се суши)

SKU: 6104 Категорија Ознаки: , ,

Лесен за нанесување и влечење. Депилирањето со роза восок е пријатна сензација.
Се суши додека трепнете. Одличен е за многу топло време.

Тип на влакно: средни и груби влакна.
Тип на кожа: чувствителна.
Зони: лице, раце, пазуви, бикини.

2 пакувања од 500 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top