Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сад за загревање на топол восок

Цена: 770 ден

Најавете се за салонска цена

сад за загревање на топол и ладен восок

Сад за загревање на топол восок во топилка за депилација со кои ја заштитувате топилката од контакт со восокот.

Product Cat

,

Brand

Depileve

Scroll to top