Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

FILMEPIL кит за депилација

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

SKU: 6177 Категорија Ознаки: , ,

FILMEPIL кит за депилација

Предности:

  • Брзо и Прецизно
  • Хигиенско – секој клиент може да има посебен апликатор
  • Лесно – не е потребна посебна обука

Сетот содржи:

  • патрон со филм восок – 2 ком
  • апликатор тенок – 2 ком
  • апликатор широк – 2 ком
  • футрола од неопрен – 1 ком

Погледнете како се употребува: тука

 

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top