Ботокс Шампон KAYPRO 350мл

Цена: 295 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши

Шампон за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши. Нежно чисти и истовремено помага за обнова на внатрешноста. Специфична формула која придонесува за враќање на природниот баланс на протеините во влакното.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top