Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ботокс маска за коса KAYPRO 1000мл

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена

Богатата, густа и крем формула го затвора влакното помагајќи да се обнови влакното однатре

Маска за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши.

Богатата, густа и крем формула го затвора влакното помагајќи да се обнови влакното однатре. Ефикасно ја расчешлува косата.

Начин на употреба: По миењето косата се суши со сува крпа, се нанесува маската по должината и краевите на косата, се расчешлува и се остава 5 мин. да отстои. Потоа се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top