Ботокс маска за коса KAYPRO 500мл

Богатата, густа и крем формула го затвора влакното помагајќи да се обнови влакното однатре

Сподели

Маска за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши.

Богатата, густа и крем формула го затвора влакното помагајќи да се обнови влакното однатре. Ефикасно ја расчешлува косата.

Начин на употреба: По миењето косата се суши со сува крпа, се нанесува маската по должината и краевите на косата, се расчешлува и се остава 5 мин. да отстои. Потоа се измива.

Ботокс маска за коса KAYPRO 500мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.