Кератин Спреј KAYPRO 200мл

Реконструктивен спреј со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Сподели

Дво – фазен реструктурирачки кондиционер со кератин за хемиски третирана и оштетена коса.

Расчешлува, обновува и хидрира, оставајќи инстантни свиленкасти и сјајни ефекти. Ја елиминира разлетаноста (електризираноста), ја прави косата неверојатно енергична и витална.

Начин на употреба: По миењето косата се суши со сува крпа, се нанесува кондиционерот по должината и краевите на косата, се расчешлува и се масира. Не се измива. Протресете го пред да го употребите.

Кератин Спреј KAYPRO 200мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.