Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератин Спреј KAYPRO 200мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

Реконструктивен спреј со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Дво – фазен реструктурирачки кондиционер со кератин за хемиски третирана и оштетена коса.

Расчешлува, обновува и хидрира, оставајќи инстантни свиленкасти и сјајни ефекти. Ја елиминира разлетаноста (електризираноста), ја прави косата неверојатно енергична и витална.

Начин на употреба: По миењето косата се суши со сува крпа, се нанесува кондиционерот по должината и краевите на косата, се расчешлува и се масира. Не се измива. Протресете го пред да го употребите.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top