Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератин Шампон KAYPRO 350мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Ефикасно ја чисти косата, длабински ја реструктуира, а има и хидратантни и негувачки дејства. Ја скротува косата, ја елиминира разлетаноста и дава неверојатен сјај.
Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top