Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ботокс спреј за коса KAYPRO 200мл

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Спреј за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши

Спреј за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши

Прави интензивно обновувачко дејство на влакното на косата, го зајакнува, регенерира и ја подига неговата отпорност.

Начин на употреба: Косата се дели на неколку делови и се нанесува на дел по дел. Косата се масира од краевите кон темето и се остава да дејствува под капа и топлина 5 минути. Не се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top