Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC шампон со ЛУК 1000ml.

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: KP129 Категории , , Ознаки: , ,

Регенеративен шампон со екстракти од лук.

Ефикасно ја мие и кондиционира косата, правејќи ја мека и лесна за чешлање. Ефективно го чисти скалпот и обвивката на влакото.

Погоден за сите видови на коса.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top