Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC шампон со ЛУК 1000ml.

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

Регенеративен шампон со екстракти од лук.

Ефикасно ја мие и кондиционира косата, правејќи ја мека и лесна за чешлање. Ефективно го чисти скалпот и обвивката на влакото.

Погоден за сите видови на коса.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC шампон со ЛУК 1000ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC шампон со ЛУК 1000ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top