Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератин Маска KAYPRO 1000мл

(1 Преглед на корисник)

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Реструктурирачкa маска со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Реструктурирачкa маска со кератин за хемиски третирана и оштетена коса

Ефикасно расчешлува, ја прави инстантно мека и длабоко ја реструктуира косата. Ја возобновува блескавоста и сјајот, додавајки цврстина и боја.

Начин на употреба: По шампонирањето косата се суши со сува крпа, се нанесува маската по должината и краевите на косата, се расчешлува и се остава од 5–10 мин да отстои. Потоа се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

1 преглед за Кератин Маска KAYPRO 1000мл

  1. Pale

    The best

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Кератин Маска KAYPRO 1000мл

  1. Pale

    The best

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top