Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ботокс ампули за коса KAYPRO 12х12мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

Церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса.

SKU: KP127 Категории , Ознаки: , ,

Моќна комбинација од церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top