Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Балсам за Брада BEARD Club 50мл

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена

Вистински мелем за лицето. Истовремено ја храни брадата и го враќа здравјето и ја прави мека.

SKU: BC007 Категорија Ознаки: , ,
Вистински мелем за лицето. Истовремено ја храни брадата и го враќа здравјето и ја прави мека. Балсамот веднаш делува на иритираната кожа и го смирува црвенилото, а сувата кожа ја хидрира и обновува и лицето добива здрав, розевкаст сјај.
Употреба: Истријте неколку капки на рацете и нежно обликувајте ја брадата. Чувствувате како станува свиленкаста.
Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top