Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за будење на уморна кожа (за мажи)

Цена: 63 ден

Најавете се за салонска цена
ја буди кожата по долгите непроспиени ноќи
SKU: 1502 Categories: , , Tags: , ,
Освежувачка маска за мажи со  брз животен стил.
Со минерали од мртво море за ревитализација на уморна кожа.
Со природно масло од портокал и минерали од Мртво Море.
Ја буди кожата по долгите непроспиени ноќи!
  • Длабоко чистење на порите
  • Хидратација на клетките
  • Потхранување
Brand

7thHeaven

Scroll to top