Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Четка за Брада и Мустаќи BEARD Club

Цена: 610 ден

Најавете се за салонска цена
Четката е изработена од 100% природни влакна.
SKU: BC009 Category: Tags: ,

Четката е изработена од 100% природни влакна.

Употреба: Се одржува со топла вода и сапун.
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Четка за Брада и Мустаќи BEARD Club”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Четка за Брада и Мустаќи BEARD Club”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top