Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска крема за раце INSIGHT SKIN 75мл.

Цена: 160 ден

Најавете се за салонска цена

Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце.

SKU: IE102 Category: Tags: ,

Крема за раце со Органски екстракти. Чувствувате дека веднаш ги освежува рацете (со разладувачки ефект). Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Лесно се апсорбира и значително ја подобрува еластичноста. Против стареење на кожата.

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација со озонска вода, за темелна дезинфекција. Анти-алергиска.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска крема за раце INSIGHT SKIN 75мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска крема за раце INSIGHT SKIN 75мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top