Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за Брада и Мустаќи BEARD Club 150мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

Хигиенски шампон за миење на брада и лице, со минимално пенење.

SKU: BC005 Category: Tags: , ,

Хигиенски шампон за миење на брада и лице, со минимално пенење. Нежно ги отстранува нечистотиите, правејќи го лицето освежено, хидрирано и ароматизирано. Ја полира и заштитува брадата.

Употреба: Ставете неколку капки на влажно лице и брада, измасирајте и убаво исплакнете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за Брада и Мустаќи BEARD Club 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за Брада и Мустаќи BEARD Club 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top