Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за Брада и Мустаќи BEARD Club 150мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

Хигиенски шампон за миење на брада и лице, со минимално пенење.

SKU: BC005 Категорија Ознаки: , ,

Хигиенски шампон за миење на брада и лице, со минимално пенење. Нежно ги отстранува нечистотиите, правејќи го лицето освежено, хидрирано и ароматизирано. Ја полира и заштитува брадата.

Употреба: Ставете неколку капки на влажно лице и брада, измасирајте и убаво исплакнете.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top