Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органско масло за тело INSIGHT SKIN 150мл.

Цена: 400 ден

Најавете се за салонска цена

Навлажнува и заштитува. Регенерира и и ја враќа еластичноста на кожата.

SKU: IE103 Category: Tags: ,

Масло за тело со Органски екстракти. Навлажнува и заштитува. Регенерира и и ја враќа еластичноста на кожата. Против стареење на кожата.

Состав:

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Anesi, Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско масло за тело INSIGHT SKIN 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско масло за тело INSIGHT SKIN 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top