Органска крема за раце INSIGHT SKIN 100мл.

Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце.

SKU: IE074 Категории: Tags: ,
Сподели

Крема за раце со Органски екстракти. Чувствувате дека веднаш ги освежува рацете (со разладувачки ефект). Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Лесно се апсорбира и значително ја подобрува еластичноста. Против стареење на кожата.

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација со озонска вода, за темелна дезинфекција. Анти-алергиска.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Органска крема за раце INSIGHT SKIN 100мл.
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.