Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органско мулти-функционално масло за Брада INSIGHT 50мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

Го олеснува бричењето и ја негува кожата

SKU: IE152 Category: Tags: ,
Масло со 2 Функции:
  1. Го олеснува бричењето и ја негува кожата;
  2. Хранливо масло што ја отплеткува брадата.
Упатство за употреба: Нанесете неколку капки на лицето пред бричење. Заштитува од иритација.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско мулти-функционално масло за Брада INSIGHT 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско мулти-функционално масло за Брада INSIGHT 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top