Освежувачки шампон за мажи 250мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

Освежувачки шампон за сите типови на коса

Специјална формула со ментол. Деликатно го чисти скалпот и косата, со пријатен и освежувачки мирис, ја тонизира косата и ја остава мека и чиста.

Употреба: Нанесете на влажна коса, измасирајте и исплакнете.

Scroll to top