Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за длабинско чистење на порите (за мажи) 10мл

Цена: 63 ден

Најавете се за салонска цена
го отстранува себумот и нечистотиите од порите
SKU: 1501 Категории , , Ознаки: ,
Маска за мажи, за длабинско чистење на порите.
Го отстранува себумот и нечистотиите од порите.
Ќе се изненадите колку мртви клетки остануваат на маската.
Почувствувајте вистински чиста и подмладена кожа.
Состојки: Босилок, сол од Мртво море и изворска вода.
  • Збогатена со сол од Мртво Море
  • Ја лупи мртвата кожа
  • Стимулира нова кожа
Brand

7thHeaven

Scroll to top