Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органско масло за нега на Брада INSIGHT 50мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот.

SKU: IE151 Category: Tags: ,
Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена,
без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.Упатство за употреба: Втријте неколку капки на дланките и измасирајте ја брадата и мустаќите.

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско масло за нега на Брада INSIGHT 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско масло за нега на Брада INSIGHT 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top