Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски шампон за брада INSIGHT 250мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

Емулзијата од Активни состојки, длабински го навлажнува лицето, и брадата станува мека и хидрирана.

SKU: IE150 Категорија Ознаки: ,

Се препорачува за секојдневна употреба. Емулзијата од Активни состојки, длабински го навлажнува лицето, и брадата станува мека и хидрирана.

Упатство за употреба: Нанесете на мокра брада, масирајте и исплакнете.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top