Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Нежно млеко за Бричење BEARD Club 150мл

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

Природно ароматизирано масло за брада кое ја уредува, омекнува, заштитува и навлажнува брадата

SKU: BC001 Category: Tags: , ,

Го олеснува бричењето, ја навлажнува и потхранува кожата, ги ублажува црвенилата, иритациите и чешањето, а резултатот е неверојатно меко и освежено лице.

Употреба: Нанесете на претходно навлажнета кожа, а потоа избричете како вообичаено.

Идеален е за целосно бричење на главата.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нежно млеко за Бричење BEARD Club 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нежно млеко за Бричење BEARD Club 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top