Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски восок за обликување INSIGHT 150мл.

Цена: 370 ден

Најавете се за салонска цена

Формула за креативни стилови.

SKU: IE072 Categories: , , Tags: ,

Формула за креативни стилови. Го дефинира и контролира до совршенство, секој детаљ на стилизирањето.

Нанесете  на влажна или сува коса.
• Путер од арган

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски восок за обликување INSIGHT 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски восок за обликување INSIGHT 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top