Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска 2 во 1 крема и after-shave INSIGHT 100мл.

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.

SKU: IE153 Категорија Ознаки: ,

Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.

Упатство за употреба: ​Веднаш по бричењето, нанесете на чист врат и лице.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top