Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за после Бричење (After-Shave) BEARD Club 100мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

Смирувачки и освежувачки гел кој ја хидрира и негува кожата после бричењето

SKU: BC006 Категорија Ознаки: , ,

Смирувачки и освежувачки гел кој ја хидрира и негува кожата после бричењето, ги ублажува црвенилата, иритациите и чешањето. Ја прави кожата навлажнета и заштитена.

Употреба: Нанесете на кожата после бричење, лесно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top