Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за после Бричење (After-Shave) BEARD Club 100мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

Смирувачки и освежувачки гел кој ја хидрира и негува кожата после бричењето

SKU: BC006 Category: Tags: , ,

Смирувачки и освежувачки гел кој ја хидрира и негува кожата после бричењето, ги ублажува црвенилата, иритациите и чешањето. Ја прави кожата навлажнета и заштитена.

Употреба: Нанесете на кожата после бричење, лесно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за после Бричење (After-Shave) BEARD Club 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за после Бричење (After-Shave) BEARD Club 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top