Попуст!

СУПЕР Пакет за мажи СО брада INSIGHT MAN

Цена: 630 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон за брада + Масло за брада + Шампон за коса/тело (Organic)

Category: Tags: ,
ПРОМОТИВЕН СУПЕР ПАКЕТ
(за мажи со брада)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Се што ви е потребно за секси брада, кожа и коса:
   ШАМПОН ЗА БРАДА
+ МАСЛО ЗА НЕГА НА БРАДА
+ ШАМПОН ЗА КОСА/ТЕЛО
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -​
Шампон за Брада INSIGHT 250мл (Organic)
Се препорачува за секојдневна употреба. Емулзијата од Активни состојки, длабински го навлажнува лицето, и брадата станува мека и хидрирана.
Упатство за употреба: Нанесете на мокра брада, масирајте и исплакнете.
Масло за нега на Брада INSIGHT 50мл (Organic)
Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.
Упатство за употреба: Втријте неколку капки на дланките и измасирајте ја брадата и мустаќите.
2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.
Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот, се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

 

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУПЕР Пакет за мажи СО брада INSIGHT MAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУПЕР Пакет за мажи СО брада INSIGHT MAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top