Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стајлинг гел 150мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC016 Категории , Ознаки: , , ,

Ја стилизира и дефинира косата со флексибилна цврстина, давајќи и форма и сјај, без при тоа да ја исуши косата.

Употреба:  Нанесете на сува коса за дефинирање или “неуреден” изглед или на влажна коса за да добиете појако зацврстување.

Scroll to top