Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црн стајлинг гел 150мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC017 Категории , Ознаки: , , ,

Моделирачки гел за коса, кој дава сјај. Збогатен со таурин. Ги покрива белите влакна невпечатливо и дава неверојатен сјај. Се отстранува со шампон. Не содржи алкохол и не остава траги на перниците и облеката.

Scroll to top