Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за Кутикули од Манго DEPILEVE 9 мл

Цена: 145 ден

Најавете се за салонска цена

за обновување и освежување на ноктите и кутикулите

SKU: 6774/1 Category: Tags: , ,

Супер-хидратантно Масло од Манго за кутикули Crisnail 10 ml
Се користи за обновување и освежување на ноктите и кутикулите.

Особено е препорачливо за третман на разранета кожа околу ноктот,
по завршување на надградба на ноктите или по отстранување на типсови.

За разлика од другите масла за кутикули, не се отстранува пред да се лакирате
(не го одвојува лакот од ноктот и лакот подолго трае).

Содржи концентриран Е Витамин и Парафин. 

Product Cat

, , ,

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за Кутикули од Манго DEPILEVE 9 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за Кутикули од Манго DEPILEVE 9 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top