Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантна АХА крема за раце DEPILEVE 200мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

разладувачка крема за омекнување и подмладување на кожата на рацете (благ пилинг)

SKU: 6166 Категории , Ознаки: , , ,

Специјално дизајниран крем за длабока хидратација со пријатна арома,
збогатен со АХА овошни киселини и брза ресорпција.

Овој производ можете да го препорачате на Вашите клиенти и за домашна употреба
за да ги подобрите резултатите од Вашиот третман.

Активни состојки:

  • Алантоин: омекнува и регенерира
  • Масло од овес: омекнува и дава еластичност, ја подобрува ексфолијацијата на кожата
  • Колаген: дава еластичност и отпорност на кожата
  • АХА: селектирана мешавина на овошни киселини кои имаат голем капацитет за хидратација
    и омекнување, а воедно вршат и благ хемиски пилинг
Product Cat

, ,

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top