Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска фибер паста INSIGHT 90мл.

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

Фибер паста со средно-силна цврстина. Мат ефект.

SKU: IE076 Категории , Ознаки: ,

Фибер паста со средно-силна цврстина. Мат ефект. Совршена е за давање волумен и дефинирање на сите детали од стајлингот.

• Органско маслиново масло
• Органски екстракт од сладок бадем

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top