Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органско безмасно масло за обликување INSIGHT 250мл.

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Течност за моделирање со која се дефинира и обликува косата на природен и лесен начин.

SKU: IE071 Categories: , Tags: ,

Течност за моделирање со која се дефинира и обликува косата на природен и лесен начин.

Го елиминира статичкиот електрицитет. Дава волумен и еластичност.

• Органски гинко билоба екстракт
• Органски алое екстракт

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско безмасно масло за обликување INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органско безмасно масло за обликување INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top