Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски течни кристали INSIGHT 100мл.

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Ја прават косата посјајна и полесна за обликување. Даваат сјај и хидратација.

SKU: IE073 Categories: , Tags: ,

Ја прават косата посјајна и полесна за обликување. Даваат сјај и хидратација. Ја заштитуваат косата, правејќи ја помалку чувствителна
на надворешни влијанија и влажност.

• Органско масло од сусам
• Масло од ленено семе

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Препорачани производи

Scroll to top