Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски течни кристали INSIGHT 100мл.

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Ја прават косата посјајна и полесна за обликување. Даваат сјај и хидратација.

SKU: IE073 Категории , Ознаки: ,

Ја прават косата посјајна и полесна за обликување. Даваат сјај и хидратација. Ја заштитуваат косата, правејќи ја помалку чувствителна
на надворешни влијанија и влажност.

• Органско масло од сусам
• Масло од ленено семе

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top