Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски серум за обновување INSIGHT 50мл.

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Ја затвора и ја штити косата од извори на топлина и влажност. Ефикасно ги поправа расцветаните краеви.

SKU: IE075 Категории , , Ознаки: , ,

Ја затвора и ја штити косата од извори на топлина и влажност. Ефикасно ги поправа расцветаните краеви. Ја хидрира косата, оставајќи ја мека и сјајна.

• Mасло од шипинка
• Органски фитокомплекс за поправка

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top