Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Балсам за кадрава коса (без измивање) LAKME 150мл

Цена: 550 ден

Најавете се за салонска цена

хидратантен балсам за обликување убави локнизаштита од топлина: пеглање/фенирање/фигаро (за оштетена коса)

SKU: LS012 Категорија Ознаки: , ,

Ја хидрира косата и ја прави сјајна и послушна.

Косата станува свилена и уредно виткана.

Цврстина: 1
Тип на коса: за сите типови коса.

  • Свежа арома на киви со цитрусни ноти.
  • ​Термална заштита
  • УВ заштита
  • Заштита на боена коса
  • Активни Агенси: Антиоксидансот Семе од Грозје™, го штити кератинот
    и Витамин Е за заштита на керамидот.

 

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете на косата за да ја хидрирате.
Одличен за сува и оштетена коса.

АПЛИКАЦЈА: нанесете мала кочичина на коса исушена со пешкир.
Добро нанесете со раце или на четка со широки запци низ целата должина.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top