Балсам за кадрава коса (без измивање) LAKME 150мл

Цена: 550 ден

Најавете се за салонска цена

хидратантен балсам за обликување убави локнизаштита од топлина: пеглање/фенирање/фигаро (за оштетена коса)

SKU: LS012 Category: Tags: , ,

Ја хидрира косата и ја прави сјајна и послушна.

Косата станува свилена и уредно виткана.

Цврстина: 1
Тип на коса: за сите типови коса.

  • Свежа арома на киви со цитрусни ноти.
  • ​Термална заштита
  • УВ заштита
  • Заштита на боена коса
  • Активни Агенси: Антиоксидансот Семе од Грозје™, го штити кератинот
    и Витамин Е за заштита на керамидот.

 

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете на косата за да ја хидрирате.
Одличен за сува и оштетена коса.

АПЛИКАЦЈА: нанесете мала кочичина на коса исушена со пешкир.
Добро нанесете со раце или на четка со широки запци низ целата должина.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам за кадрава коса (без измивање) LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам за кадрава коса (без измивање) LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top