Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пудра (креда за коса) LAKME 10гр

Цена: 460 ден

Најавете се за салонска цена

пудра со мат ефект за постигнување текстура, сув финиш и волумен 

SKU: LS020 Category: Tags: , ,

Пудра со мат ефект за постигнување текстура и сув финиш.
Предности: Екстра волумен и супериорна флексибилност.

Ефект: Матирана, брзгрижна и природна коса.
Цврстина: 3

Тип на коса: за сите типови коса.
Без мирис.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: За поголем волумен, нанесете мала количина пудра директно на коренот.
АПЛИКАЦИЈА: Испрскајте малку од пудрата врз сува коса.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пудра (креда за коса) LAKME 10гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пудра (креда за коса) LAKME 10гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top