Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Работна паста за силна контрола на обликот LAKME 100мл

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена

силна стајлинг контрола за густа коса, со суптилен мат ефект (сепарира, дефинира и обликува)

SKU: LS023 Категорија Ознаки: , ,
  • Сепарира, дефинира и обликува.
  • Суптилен мат ефект.
  • Текстура која се обликува.
  • Силна стајлинг контрола за густа коса.
  • Не ја оптоварува слабата коса.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 3
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Свеж со моменти на калинка

Активни состојки:
Анти оксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на структурата
на влакното од штетните ефекти од слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Hi-Tech смоли дизајнирани за обезбедување на стајлинг со подолготраен лифтинг: Отпорност на влага. Долготрајност

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Разбушавете ја косата. Нанесете мала количина од пастата
на дланките и поминете низ косата. Оставете ја слободна.
АПЛИКАЦИЈА: Се нанесува мала количина на сува коса.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top