Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ултра цврст гел LAKME 150мл

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

супер-цврст гел, лесен за работа (се нанесува на влажна или сува коса)

SKU: LS025 Категорија Ознаки: , ,
  • Долготраен и дефиниран изглед на стајлингот
  • Одлична сјајност и контрола.
  • Извонредна отпорност на влага и на лупење.
  • Лесно се работи.
  • Лесно се измива без да остава остатоци.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 5
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Лимон со примеси на цимет и килибар

Активни состојки:
Анти оксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на
структурата на влакното од штетните ефекти од слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Hi-Tech смоли дизајнирани за обезбедување на стајлинг со подолготраен лифтинг: Отпорност на влага. Долготрајност

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Идеален гел за добивање на автентичен изглед од 50-тите. Со одлична цврстина и сјаен изглед. Пробајте!
АПЛИКАЦИЈА: Се нанесува на влажна или сува коса.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top