Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за волумен LAKME 250мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

тенката коса ја лелеава, бујна и раскошна (обезбедува заштита од топлина)

SKU: LS027 Category: Tags: , ,

Надградува екстра тело, текстура, волумен и сјај.
Хидрира, кондиционира и дава глаткост на косата.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 3
ТИП НА КОСА: За сите типови коса.
МИРИС: Цветен јасмин со нота на пачули.

Активни состојки:
Анти оксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на структурата
на влакното од штетните ефекти од слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Hi-Tech смоли дизајнирани за обезбедување на стајлинг со подолготраен
лифтинг: Отпорност на влага. Долготрајност

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: За лесен воздушест ефект, нанесете мала количина на сува коса. Идеален за тенка виткана коса.
АПЛИКАЦИЈА: Се нанесува на влажна или сува коса

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за волумен LAKME 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за волумен LAKME 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top