Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

Серум за безживотна, оштетена и непослушна коса (не се плакне!)

 

SKU: IE048 Категории , , Ознаки: , , ,

Идеален за безживотна, оштетена и непослушна коса. Ја хидрира косата, и дава енергија и ја прави отпорна на пукање.

Употреба: Нанесете на влажна коса (не се плакне)! Протресете пред употреба.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

 
Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top