Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло по агресивни третмани (за скалп) LAKME 24 x 15мл

Цена: 1,900 ден

Најавете се за салонска цена

го лекува иритираниот скалп, по хемиски третман на коса (боење и трајна)

SKU: LM018 Category: Tags: , , ,

Ја штити иритираната, хипер-сензитивна кожа на главата, како
резултат на агресивни хемиски процеси (боење и трајна).

Употреба: нанесете на скалпот со лесна масажа.
Не се плакне.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top