Органски шампон за оштетена коса INSIGHT 900мл.

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса.

Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса.

Содржи: Органски пченични никулци, путер од маслинка, арганово масло, оризови трици.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top