Органски шампон за оштетена коса INSIGHT 400мл.

Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса.

Сподели

Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса.

Содржи: Органски пченични никулци, путер од маслинка, арганово масло, оризови трици.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Органски шампон за оштетена коса INSIGHT 400мл.
Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.