Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Арган Спреј KAYPRO 100мл

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Спреј со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса. Ја регенерира, хидрира и ја омекнува косата правејки ја блескава, свиленкаста и кротка.

Спреј со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса. Ја регенерира, хидрира и ја омекнува косата правејки ја блескава, свиленкаста и кротка. Особено се препорачува за разлетана (наелектризирана), бушава и заплеткана коса. Лесно апсорбирачка формула која штити од влага и која се бори со статичкиот електрицитет без да додава тежина.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса пред фенирање, а за да се добијат уште подобри ефекти како хидратација и блескавост се нанесува на сува коса.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top