Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за лице – Harmonie 200мл.

Цена: 620 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANH002/1 Category: Tags: , ,

Емулзија (млеко) за чувствителна кожа.

  • Содржи изобилстов на состојки за смирување и заштита.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на суво лице и врат.
  • Исушете со марамица.
  • Завршете со Лосион Harmonie.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Млеко за лице – Harmonie 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top